Voor het Beatrix Kinderziekenhuis: van de berg een heuvel maken

Klaas van der Veen

( Lid van team: Chiel, Klaas, Rick, Klaas Jan samen sterker voor BKZ )

Nog te gaan

van totaal € 3.000 (100%)

Het Beatrix Kinderziekenhuis is hét academische kinderziekenhuis van Noordoost Nederland en onderdeel van het Universitair Medisch Centrum Groningen waar patiëntenzorg, onderzoek en onderwijs hand in hand gaan.
Voor kinderen is opname in een ziekenhuis vaak spanend en ingrijpend. Ze weten niet wat hen te wachten staat, kunnen bang zijn voor de vreemde omgeving en/ of de pijn die er is of nog gaat komen. Het liefst zouden we willen dat pijn, angst en stress niet voorkomen bij opname in het ziekenhuis, maar toch is de werkelijkheid anders.

Gelukkig kunnen we een hele hoop doen om het verblijf van kinderen in het Beatrix Kinderziekenhuis aangenamer te maken. De stichting Vrienden Beatrix Kinderziekenhuis zet zich hier voor in. Dit doen ze door financiële ondersteuning te bieden aan welzijnsprojecten die de omgeving comfortabeler maken, stress verminderen tijdens behandelingen en innovatieve projecten die gericht zijn op het verminderen van de angst en stress. Denk hierbij aan projecten als muziekoptredens aan bed, de KidsBios, VR brillen, knuffelvriendjes en nog veel meer.

Omdat kinderen er soms als een spreekwoordelijke berg tegenop zien om in het ziekenhuis te verblijven ga ik in september een echte berg -de Col du Galibier- (meermaals) trotseren met als doel om geld op te halen zodat deze prachtige projecten voortgezet kunnen worden.

Help jij me mee, door met jouw donatie, samen, van de spreekwoordelijke berg een kleine heuvel te maken?

Hartelijk bedankt voor je steun!

€ 250 opgehaald

€ 500 opgehaald

€ 1.000 opgehaald

Eerste donatie ontvangen

10 donaties ontvangen

25 donaties ontvangen

50 donaties ontvangen

Een blogbericht geplaatst

Toon meer
Bekijk alle
24-06-2025 | 08:04 Dat laatste duwtje!
20-06-2025 | 17:36
17-06-2025 | 10:38
06-06-2025 | 22:33
06-06-2025 | 21:15 Zet ‘m op (oom) Klaas!
Bekijk alle

Streefbedrag gehaald!!

06-07-2025 | 09:58 Streefbedrag gehaald!Streefbedrag gehaald en daarom tijd voor mijn eerste blog!Hoe mooi is het om nu al te kunnen melden dat het streefbedrag van € 3000,- is gehaald! Ik wil jullie via deze weg ontzettend bedanken voor jullie steun en hulp!Of je nu een bedrijf, familie, collega, ex-collega, vriend of kennis bent; jouw bijdrage wordt ontzettend gewaardeerd. Alle beetjes hebben geholpen en samen gaan we ervoor zorgen dat de kinderen die in het Beatrix Kinderziekenhuis komen een zo aangenaam als mogelijke tijd hebben. Ontzettend bedankt! Speciale shout-out naar de volgende bedrijven die een mooie duit in het zakje hebben gedaan:D.O.G. IngenieursW2N EngineersHoving Transport-ServiceWerkman Brillen en ContactlenzenAqua Comfort MultiserviceDouma ter Veld TweewielersVoorbereidingJullie hebben je deel gedaan, nu is het verder aan mij om die berg op te knallen in september.Ik ben volop in training. Ik probeer toch wel 3 keer per week op de fiets te zitten.Inmiddels vooral buiten (onlangs een rondje Tecklenburg gedaan), en zo nu en dan pak ik via de app Rouvy virtueel een bergje mee als training. Verder vertrek ik as. vrijdag met mijn gezin naar Limburg voor een welverdiende vakantie, en uiteraard gaat mijn racefiets ook mee! In ruil voor lekker ontbijt ’s ochtends heb ik toch 4 fietsochtenden kunnen uitonderhandelen met mijn vrouw:). Doel is natuurlijk om daar flink wat hoogtemeters mee te pakken. Kortom, ik lig best mooi op schema om straks de Galibier twee keer te beklimmen! KledingHet mooie roze wielershirt van Vrienden Beatrix Kinderziekenhuis met een aantal logo’s is inmiddels in bestelling. Zodra deze binnen is dan horen jullie dat! Ik heb gehoord dat het temperatuur boven en onder aan de Galibier wel met 20 graden kan verschillen dus ik ben ook aan het kijken wat voor extra kleding ik allemaal nodig heb (armstukken, beenstukken, windstopper, regenjas etc.) Een deel daarvan heb ik uiteraard al wel, maar nog niet alles. Dus ik mag weer even shoppen! Tot zover deze eerste update, ik kom snel weer bij jullie terug met een volgende update! Sportieve groet, Klaas
Lees meer